Open Procurement Albania

Blerje matesa lidhje te re, likujdim anomalish, verifikime sisteme matje me kerkese klienti dhe/ose plane OSSH, ne sistem matje, perfshire aksesoret e nevojshem

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Tirane
Autoritet Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Tirane
Objekti i Tenderit Blerje matesa lidhje te re, likujdim anomalish, verifikime sisteme matje me kerkese klienti dhe/ose plane OSSH, ne sistem matje, perfshire aksesoret e nevojshem
Nr. Reference REF-12592-07-09-2024
Vlera / Fondi Limit 274 539 086,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures E hapur, mbi kufirin e lartë monetar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 10-07-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-08-2024
Data e mbajtjes se tenderit 09-08-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 90 (nentedhjete) dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Specifikime Teknike 1
  Specifikime Teknike 2
  Specifikime Teknike 3
  Specifikime Teknike 4

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data