Open Procurement Albania

Projekt rikualifikimi në zonën urbane pranë qendrës së qytetit Vlorë: Hartimi i projektit urban, restaurimi i monumenteve të kulturës në këtë zonë dhe rikonstruksion i objekteve të tjerë “Rikonstruksion i Linjës së Ujësjellësit Vlorë, Ujëra të Bardha dhe të Zeza.

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Vlore
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorë
Objekti i Tenderit Projekt rikualifikimi në zonën urbane pranë qendrës së qytetit Vlorë: Hartimi i projektit urban, restaurimi i monumenteve të kulturës në këtë zonë dhe rikonstruksion i objekteve të tjerë “Rikonstruksion i Linjës së Ujësjellësit Vlorë, Ujëra të Bardha dhe të Zeza.
Nr. Reference REF-36477-12-04-2017
Vlera / Fondi Limit 20 622 379,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 05-12-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-01-2018
Data e mbajtjes se tenderit 08-01-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Alb-Star Shpk
Shendelli Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALB-STAR
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 20 056 171,00
  Data e shpalljes se fituesit 22-01-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 24067405.2
  Data e lidhjes se kontrates 31-01-2018
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte s’kualifikuar operatori ekonomik:
  1. “Shendelli” shpk me nr.nipti K07924803N
  Nuk ka paraqitur asnje oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALB-STAR viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALB-STAR viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALB-STAR viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALB-STAR viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Raport Teknik
  Shpallja e Fituesit NR.4 - DT.29-01-2018
  Lidhja e Kontrates NR.6 - DT.12-02-2018

  Projekt rikualifikimi ne zonen urbane prane qendres se qytetit Vlore: Hartimi i projektit urban, restaurimi i monumenteve te kultures ne kete zone dhe rikonstruksion i objekteve te tjere “Rikonstruksion i Linjes se Ujesjellesit Vlore, Ujera te Bardha dhe te Zeza”.

  Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Vlore
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorë
  Objekti i Tenderit Projekt rikualifikimi ne zonen urbane prane qendres se qytetit Vlore: Hartimi i projektit urban, restaurimi i monumenteve te kultures ne kete zone dhe rikonstruksion i objekteve te tjere “Rikonstruksion i Linjes se Ujesjellesit Vlore, Ujera te Bardha dhe te Zeza”.
  Nr. Reference REF-28612-10-03-2017
  Vlera / Fondi Limit 20 622 379,00
  Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
  Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 04-10-2017
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-11-2017
  Data e mbajtjes se tenderit 06-11-2017
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjë nga ofertat e paraqitura nuk përputhet me kriteret e përcaktuara në dokumentet e tenderit.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit NR.48 - DT.04-12-2017
  Raport Teknik nga Atelier Studio Arkitekture

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data