Open Procurement Albania

Loti IV: Mbikqyrja e punimeve për objektin: “Furnizimi me ujë dhe rrjet Kanalizimi për objektin: “ Rehabilitimi i vendbanimeve të Komunitetit Rome”

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Loti IV: Mbikqyrja e punimeve për objektin: “Furnizimi me ujë dhe rrjet Kanalizimi për objektin: “ Rehabilitimi i vendbanimeve të Komunitetit Rome”
Nr. Reference REF-31620-10-27-2017
Vlera / Fondi Limit 182 941,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 30-10-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-11-2017
Data e mbajtjes se tenderit 08-11-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues ZENIT & CO SHPK
INFRATECH SHPK & VLER-INVEST SHPK
NOVATECH STUDIO SHPK
Erald -G SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INFRATECH SHPK -VLER-INVEST SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 167696.7
  Data e shpalljes se fituesit 20-12-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 201236
  Data e lidhjes se kontrates 09-01-2018
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Të skualifikuar:
  1. Operatori ekonomik “ZENIT&CO SHPK
  Ka mangësi në dokumentacionin e kërkuar në Dokumentat e Tenderit në përputhje me Kriteret e Përgjithshme dhe të Veçanta të Pranimit/Kualifikimit: - Operatori ekonimik “ZENIT&CO” sh.p.k. nuk ploteson kriterin e vendosur ne piken 2.3.6 te dst-se.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFRATECH SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFRATECH SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFRATECH SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFRATECH SHPK viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VLER-INVEST SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VLER-INVEST SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VLER-INVEST SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VLER-INVEST SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.51 - DT.26-12-2017
  Lidhja e Kontrates NR.2 - DT.15-01-2018

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data