Open Procurement Albania

Transport, riparim dhe vendosje e pompave të demtuara të Ujësjellësit Kosine dhe Ujësjellësit Përmet

Institucioni Prokurues SHA Ujësjellës Kanalizime Përmet
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Përmet
Objekti i Tenderit Transport, riparim dhe vendosje e pompave të demtuara të Ujësjellësit Kosine dhe Ujësjellësit Përmet
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 913 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues KOSTA MAJKO
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KOSTA MAJKO
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2295600
  Data e lidhjes se kontrates 22-12-2017
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KOSTA MAJKO viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KOSTA MAJKO viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KOSTA MAJKO viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KOSTA MAJKO viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates NR.2 - DT.15-01-2018

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data