Open Procurement Albania

Blerje Materiale Mekanike dhe Hidraulike

Institucioni Prokurues HEC LANABREGAS sh.a
Autoritet Prokurues HEC LANABREGAS sh.a
Objekti i Tenderit Blerje Materiale Mekanike dhe Hidraulike
Nr. Reference REF-64311-04-23-2018
Vlera / Fondi Limit 774 200,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 23-04-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-04-2018
Data e mbajtjes se tenderit 25-04-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AZ Trading
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 590,000
  Data e shpalljes se fituesit 25-04-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data