Open Procurement Albania

Blerje leter A4 dhe A5

Institucioni Prokurues SHA Ujësjellës Kanalizime Krujë
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Krujë
Objekti i Tenderit Blerje leter A4 dhe A5
Nr. Reference REF-70939-03-07-2017
Vlera / Fondi Limit 88 276,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 07-03-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 08-03-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues Magrip Bana
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Magrip Bana
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 63 920,00
  Data e shpalljes se fituesit 08-03-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Magrip Bana viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Magrip Bana viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Magrip Bana viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Magrip Bana viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data