Open Procurement Albania

Rrethim depo dhe riaktivizim pusi ne Kishnik

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Maliq
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Maliq
Objekti i Tenderit Rrethim depo dhe riaktivizim pusi ne Kishnik
Nr. Reference REF-26574-09-15-2017
Vlera / Fondi Limit 800 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 15-09-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-09-2017
Data e mbajtjes se tenderit 18-09-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ARMAND MALIQI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 356,000
  Data e shpalljes se fituesit 18-09-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data