Open Procurement Albania

Avozhim dhe remont i elektromotrrit 90 KW ne te gjitha nyjet e tij.

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Mallakaster
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mallakastër
Objekti i Tenderit Avozhim dhe remont i elektromotrrit 90 KW ne te gjitha nyjet e tij.
Nr. Reference REF-29567-10-12-2017
Vlera / Fondi Limit 250 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 12-10-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-10-2017
Data e mbajtjes se tenderit 16-10-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Denisa Beshaj
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 222,000
  Data e shpalljes se fituesit 16-10-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Denisa Beshaj viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Denisa Beshaj viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Denisa Beshaj viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Denisa Beshaj viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data