Open Procurement Albania

Blerje pajisje testuese, ngitese, aksesor per fibrat optike si dhe karta akses kontrolli

Institucioni Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Autoritet Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Objekti i Tenderit Blerje pajisje testuese, ngitese, aksesor per fibrat optike si dhe karta akses kontrolli
Nr. Reference REF-00334-12-19-2018
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 19-12-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-12-2018
Data e mbajtjes se tenderit 21-12-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KUJTIM DRIZARI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 400,000
  Data e shpalljes se fituesit 21-12-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KUJTIM DRIZARI viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KUJTIM DRIZARI viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KUJTIM DRIZARI viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KUJTIM DRIZARI viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Ftese per Oferte.doc

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data