Open Procurement Albania

Loti 1: Sherbim mbikqyrje per kontraten me objekt Rehabilitimi i sistemit te injektimit te ujrave ne stacionet, puset, grupet e prodhimit, etj, ne vendburimin Gorisht-Kocul e Amonice te QPN Gorisht dhe riparim i separatorit e sistemim i ujrave te bardha

Institucioni Prokurues Sh.A Albpetrol
Autoritet Prokurues Sh.A Albpetrol
Objekti i Tenderit Loti 1: Sherbim mbikqyrje per kontraten me objekt Rehabilitimi i sistemit te injektimit te ujrave ne stacionet, puset, grupet e prodhimit, etj, ne vendburimin Gorisht-Kocul e Amonice te QPN Gorisht dhe riparim i separatorit e sistemim i ujrave te bardha
Nr. Reference REF-03118-01-04-2019
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 04-01-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-01-2019
Data e mbajtjes se tenderit 07-01-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • VLER-INVEST SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 441,208
  Data e shpalljes se fituesit 07-01-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VLER-INVEST SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VLER-INVEST SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VLER-INVEST SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VLER-INVEST SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  2. Ftesa per oferte mbikqyrje.docx
  Preventiv pa cmime riparim kolektori.pdf
  Preventiv pa cmime injektimi Gorisht.pdf

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data