Open Procurement Albania

Ndertimi i Depos Ujesjellesi Fshati Areze

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Bilisht
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Devoll
Objekti i Tenderit Ndertimi i Depos Ujesjellesi Fshati Areze
Nr. Reference REF-15586-03-27-2019
Vlera / Fondi Limit 2 998 998,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 28-03-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-05-2019
Data e mbajtjes se tenderit 08-05-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues ALKO-IMPEX General Construcion
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALKO-IMPEX General Construcion SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2416668.7
  Data e shpalljes se fituesit 19-04-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2900000
  Data e lidhjes se kontrates 30-04-2019
  Kohezgjatja e kontrates 6 jave
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.19 - DT.13-05-2019

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data