Open Procurement Albania

Blerja e e modulit të ri të ArcGis, si dhe trainim stafi

Institucioni Prokurues ALBCONTROL SH.A. ( ish A.N.T.A)
Autoritet Prokurues ALBCONTROL SH.A. ( ish A.N.T.A)
Objekti i Tenderit Blerja e e modulit të ri të ArcGis, si dhe trainim stafi
Nr. Reference REF-67942-05-09-2018
Vlera / Fondi Limit 12 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 10-05-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-06-2018
Data e mbajtjes se tenderit 04-06-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INFOSOFT SYSTEMS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 12,015,480
  Data e shpalljes se fituesit 13-06-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data