Open Procurement Albania

Perditesim dhe permiresim i infrastruktures TI dhe SCADA

Institucioni Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Autoritet Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Objekti i Tenderit Perditesim dhe permiresim i infrastruktures TI dhe SCADA
Nr. Reference REF-77329-07-02-2018
Vlera / Fondi Limit 38 923 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 03-07-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-07-2018
Data e mbajtjes se tenderit 26-07-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues SINTEZA CO” sh.p.k. & “PC STORE” sh.p.k. & “JEHONA SOFTWARE
B360
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "SINTEZA CO” sh.p.k. -“PC STORE” sh.p.k. -“JEHONA SOFTWARE"
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 38,728,000
  Data e shpalljes se fituesit 04-09-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 2 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar:

  1. “B360” sh.p.k. :
  Nuk ka paraqitur asnje dokument dhe as oferten ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "SINTEZA CO” sh.p.k. viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "SINTEZA CO” sh.p.k. viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "SINTEZA CO” sh.p.k. viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "SINTEZA CO” sh.p.k. viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “PC STORE” sh.p.k. viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “PC STORE” sh.p.k. viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “PC STORE” sh.p.k. viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “PC STORE” sh.p.k. viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “JEHONA SOFTWARE" viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “JEHONA SOFTWARE" viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “JEHONA SOFTWARE" viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “JEHONA SOFTWARE" viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data