Open Procurement Albania

Blerje e modulit te ri te ArcGis, trajnim stafi.

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues ALBCONTROL SH.A. ( ish A.N.T.A)
Autoritet Prokurues ALBCONTROL SH.A. ( ish A.N.T.A)
Objekti i Tenderit Blerje e modulit te ri te ArcGis, trajnim stafi.
Nr. Reference REF-41565-10-30-2019
Vlera / Fondi Limit 10 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 31-10-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-11-2019
Data e mbajtjes se tenderit 25-11-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues Infosoft Systems & Intech
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “ Infosoft Systems” sh.p.k. -“Intech+” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 9 889 900,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 11867880
  Data e lidhjes se kontrates 12-12-2019
  Kohezgjatja e kontrates 2 Muaj.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ Infosoft Systems” sh.p.k. viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ Infosoft Systems” sh.p.k. viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ Infosoft Systems” sh.p.k. viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ Infosoft Systems” sh.p.k. viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data