Open Procurement Albania

Mirëmbajtje dh blerje pjesë ndërrimi, mbështetje teknike, rinovim licensash, përsistemin VIOP, Cisco, Wireless, Telekonferencë, si dhe shërbim për mirëmbajtjen e rrjetit IT.

Institucioni Prokurues ALBCONTROL SH.A. ( ish A.N.T.A)
Autoritet Prokurues ALBCONTROL SH.A. ( ish A.N.T.A)
Objekti i Tenderit Mirëmbajtje dh blerje pjesë ndërrimi, mbështetje teknike, rinovim licensash, përsistemin VIOP, Cisco, Wireless, Telekonferencë, si dhe shërbim për mirëmbajtjen e rrjetit IT.
Nr. Reference REF-11989-03-04-2019
Vlera / Fondi Limit 45 250 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INFOSOFT SYSTEMS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 43 926 510,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 52711812
  Data e lidhjes se kontrates 17-04-2019
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data