Open Procurement Albania

Blerje pjesë ndërrimi dhe mirëmbajtje për sistemin Help Desk- (prodhuar nga IBM).

Institucioni Prokurues ALBCONTROL SH.A. ( ish A.N.T.A)
Autoritet Prokurues ALBCONTROL SH.A. ( ish A.N.T.A)
Objekti i Tenderit Blerje pjesë ndërrimi dhe mirëmbajtje për sistemin Help Desk- (prodhuar nga IBM).
Nr. Reference REF-25331-06-05-2019
Vlera / Fondi Limit 36 666 666,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-07-2019
Data e mbajtjes se tenderit 01-07-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues C.C.S
Infosoft Systems & Intech
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “ Infosoft Systems” sh.p.k. -“Intech+” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 36 030 140,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 43236168
  Data e lidhjes se kontrates 19-07-2019
  Kohezgjatja e kontrates 12 Muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ Infosoft Systems” sh.p.k. viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ Infosoft Systems” sh.p.k. viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ Infosoft Systems” sh.p.k. viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ Infosoft Systems” sh.p.k. viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data