Open Procurement Albania

Zhvillim dhe mirembajtje te infrastruktures mbeshtetese te sistemeve IT

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Sh.A Albpetrol
Autoritet Prokurues Sh.A Albpetrol
Objekti i Tenderit Zhvillim dhe mirembajtje te infrastruktures mbeshtetese te sistemeve IT
Nr. Reference REF-79798-07-18-2018
Vlera / Fondi Limit 34 995 790,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 19-07-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 13-08-2018
Data e mbajtjes se tenderit 13-08-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues S&T Albania & “Kreatx”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • S&T Albania -“Kreatx”
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 34,400,000
  Data e shpalljes se fituesit 29-08-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per S&T Albania viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per S&T Albania viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per S&T Albania viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per S&T Albania viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Kreatx” viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Kreatx” viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Kreatx” viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Kreatx” viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data