Open Procurement Albania

PROJEKTIM I SHËRBIMIT TË TRANSPORTIT UJOR HEC VAU I DEJËS – HEC KOMAN DHE KRIJIMI I MUZEUT HISTORIK PËR ZHVILLIMIN TURISTIK TË ZONËS PRANË HEC KOMAN

Institucioni Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Autoritet Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Objekti i Tenderit PROJEKTIM I SHËRBIMIT TË TRANSPORTIT UJOR HEC VAU I DEJËS – HEC KOMAN DHE KRIJIMI I MUZEUT HISTORIK PËR ZHVILLIMIN TURISTIK TË ZONËS PRANË HEC KOMAN
Nr. Reference REF-74474-10-08-2020
Vlera / Fondi Limit 22 592 319,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 09-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 20-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues "AVE CONSULTING" SHPK & "CASANOVA & HERNANDEZ ARCHITECTS" & "LAND&CO" SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "AVE CONSULTING" SHPK -"CASANOVA & HERNANDEZ ARCHITECTS" -"LAND&CO" SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 26,358,199
  Data e lidhjes se kontrates 21-12-2020
  Kohezgjatja e kontrates 6 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i lidhjes se kontrates: Nr.126 - Dt.28-12-2020
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "AVE CONSULTING" SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "AVE CONSULTING" SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "AVE CONSULTING" SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "AVE CONSULTING" SHPK viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "LAND&CO" SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "LAND&CO" SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "LAND&CO" SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "LAND&CO" SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data