Open Procurement Albania

"Ndertimi i rrjetit TM 20kV,fideri F5, kabinave perkatese dhe rrjetit TU me percjelles ABC,N/ST Gjiri i Lalezit"

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Durres
Autoritet Prokurues Operatori I Sistemit te Shperndarjes (OSSH)
Objekti i Tenderit "Ndertimi i rrjetit TM 20kV,fideri F5, kabinave perkatese dhe rrjetit TU me percjelles ABC,N/ST Gjiri i Lalezit"
Nr. Reference REF-71286-09-10-2020
Vlera / Fondi Limit 115 001 862,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 11-09-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 19-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues "KTHELLA" sh.p.k
"EN-EL " sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Kthella SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 112,102,378
  Data e shpalljes se fituesit 04-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 134,522,853
  Data e lidhjes se kontrates 28-12-2020
  Kohezgjatja e kontrates 4 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. "EN-EL " sh.p.k, për këto arsye:
  - Ky operator kishte paraqitur ne sistem vetem ektraktin e QKB-se, pa asnje dokument tjeter shoqerues, rrjedhimisht KVO-ja vendosi ta skualifikoje kete operator.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i lidhjes se kontrates: Nr.03 - Dt.11-01-2021
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Kthella SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Kthella SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Kthella SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Kthella SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data