Open Procurement Albania

"BLERJE DHE INSTALIM I UPS-SË ME BATERI DHE SISTEMIM I RRJETIT ELEKTRIK NË GODINËN QENDRORE TË KESH SH.A".

Institucioni Prokurues SH.A KORPORATA ELEKTROENERGJITIKE SHQIPTARE TIRANË
Autoritet Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Objekti i Tenderit "BLERJE DHE INSTALIM I UPS-SË ME BATERI DHE SISTEMIM I RRJETIT ELEKTRIK NË GODINËN QENDRORE TË KESH SH.A".
Nr. Reference REF-69806-08-26-2020
Vlera / Fondi Limit 2 600 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-09-2020
Data e mbajtjes se tenderit 08-09-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues "Advanced Business Solutions - ABS" sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Advanced Business Solutions - ABS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2,361,600
  Data e lidhjes se kontrates 08-10-2020
  Kohezgjatja e kontrates 4 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i shpalljes: Nr.62 - Dt.31-08-2020
  Buletini i lidhjes se kontrates: Nr.89 - Dt.19-10-2020
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data