Open Procurement Albania

Rikonstruksion TM/TU i kabinave ne Krume dhe rrjet TU me kabell ABC, fideri 7 Nst. Rexhepaj

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Kukes
Autoritet Prokurues Operatori I Sistemit te Shperndarjes (OSSH)
Objekti i Tenderit Rikonstruksion TM/TU i kabinave ne Krume dhe rrjet TU me kabell ABC, fideri 7 Nst. Rexhepaj
Nr. Reference REF-72638-09-22-2020
Vlera / Fondi Limit 36 855 161,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 23-09-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 28-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues “Marsi” sh.p.k & “Mela” sh.p.k
“EN-EL” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “Marsi” sh.p.k -“Mela” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 36,665,000
  Data e shpalljes se fituesit 12-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 43,998,000
  Data e lidhjes se kontrates 20-11-2020
  Kohezgjatja e kontrates 2 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “EN-EL” sh.p.k, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur ofertë.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i lidhjes se kontrates: Nr.111 - Dt.01-12-2020
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Mela” sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Mela” sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Mela” sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Mela” sh.p.k viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data