Open Procurement Albania

Rikonstruksion Zyrat Postare Qender Kukes dhe Qender Has

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare Filiali Kukes
Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Objekti i Tenderit Rikonstruksion Zyrat Postare Qender Kukes dhe Qender Has
Nr. Reference REF-82280-12-15-2020
Vlera / Fondi Limit 5 797 438,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 16-12-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-01-2021
Data e mbajtjes se tenderit 05-01-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues ELDA-VL
“DENOLT” SH.P.K
“BRAKA CONSTRUCTION” SH.P.K
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DENOLT SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5,668,502
  Data e shpalljes se fituesit 15-01-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. ELDA-VL, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur asnje nga dokumentat e kerkuar ne DST si dhe nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  2. “BRAKA CONSTRUCTION” SH.P.K, për këto arsye:
  - Nuk plotesim kushtin per pune te ngjashme.
  - Nuk ka paraqitur inxhinier mjedisi me VNM
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DENOLT SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DENOLT SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DENOLT SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DENOLT SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data