Open Procurement Albania

Blerje Rroba Pune

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Ndermarrja Sherbimeve Komunale Durres
Autoritet Prokurues Ndërmarrja e Shërbimeve Komunale Durrës
Objekti i Tenderit Blerje Rroba Pune
Nr. Reference REF-85556-02-02-2021
Vlera / Fondi Limit 2 296 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 03-02-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-02-2021
Data e mbajtjes se tenderit 16-02-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues “Gentian Sadiku”
“Muca shpk”
“A&M Tekstil shpk”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GENTIAN SADIKU
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2.744.400
  Data e lidhjes se kontrates 01-03-2021
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “Muca shpk”, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur oferte ekonomike
  2. “A&M Tekstil sh.p.k.”, për këto arsye:
  - nuk ka përmbushur kërkesat për kualifikim te kerkuara ne dokumentat standarte te tenderit
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini I lidhjes se kontrates: Nr.34 - Dt.08-03-2021
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data