Open Procurement Albania

Tranversa TU dhe TM , qafore shtyllash per remont te linjave ajrore TM dhe TU

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Fier
Autoritet Prokurues Operatori I Sistemit te Shperndarjes (OSSH)
Objekti i Tenderit Tranversa TU dhe TM , qafore shtyllash per remont te linjave ajrore TM dhe TU
Nr. Reference REF-95333-05-12-2021
Vlera / Fondi Limit 54 950 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 14-05-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 31-05-2021
Data e mbajtjes se tenderit 31-05-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues “ AA&P” shpk
“GBK” shpk
“R&R Group” shpk
“Real” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AA&P
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 53 240 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 08-07-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 63888000
  Data e lidhjes se kontrates 21-07-2021
  Kohezgjatja e kontrates 90 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “GBK” shpk, për këto arsye:
  - nuk u paraqit per dorezimin e mostrave .
  2. “R&R Group” shpk, për këto arsye:
  - nuk u paraqit per dorezimin e mostrave
  3. “Real ” shpk, për këto arsye:
  - nuk u paraqit per dorezimin e mostrave
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i lidhjes se kontrates: Nr. 113 datë 26 Korrik 2021
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data