Open Procurement Albania

Blerje veshje pune

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Ndermarrja Sherbimeve Komunale Plazh
Autoritet Prokurues Ndërmarrja Komunale Plazh Durrës
Objekti i Tenderit Blerje veshje pune
Nr. Reference REF-96443-05-25-2021
Vlera / Fondi Limit 1 200 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 26-05-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-06-2021
Data e mbajtjes se tenderit 07-06-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues Gentian Sadiku
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GENTIAN SADIKU
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 194 600,00
  Data e shpalljes se fituesit 17-06-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1433520
  Data e lidhjes se kontrates 01-07-2021
  Kohezgjatja e kontrates 15 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i lidhjes se kontrates: Nr.111 - Dt.19-07-2021
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data