Open Procurement Albania

Rikonstruksioni i rrjetit TM , TU, dhe kabinave te Fiderit Nr. 7 Greshice , Nenstacioni Tec Ballsh 35/6 kV

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Fier
Autoritet Prokurues Operatori I Sistemit te Shperndarjes (OSSH)
Objekti i Tenderit Rikonstruksioni i rrjetit TM , TU, dhe kabinave te Fiderit Nr. 7 Greshice , Nenstacioni Tec Ballsh 35/6 kV
Nr. Reference REF-98169-06-15-2021
Vlera / Fondi Limit 50 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 16-06-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-07-2021
Data e mbajtjes se tenderit 02-07-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “ L.T.E Construction” shpk
2. ” ELDA - VL” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L.T.E CONSTRUCTION
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 49 266 925,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-07-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data