Open Procurement Albania

Blerje demulgator

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Sh.A Albpetrol
Autoritet Prokurues Sh.A Albpetrol
Objekti i Tenderit Blerje demulgator
Nr. Reference REF-99592-06-30-2021
Vlera / Fondi Limit 10 820 600,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 01-07-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-07-2021
Data e mbajtjes se tenderit 16-07-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues “A G A -1” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A G A -1
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 10 765 580,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-07-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 12918696
  Data e lidhjes se kontrates 09-09-2021
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini I lidhjes se kontrates: Nr. 142 datë 27 Shtator 2021
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A G A -1 viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A G A -1 viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A G A -1 viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A G A -1 viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data