Open Procurement Albania

Blerje mobilje per zyrat e APD-së

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Autoriteti Portual Durres
Autoritet Prokurues Autoriteti Portual Durrës
Objekti i Tenderit Blerje mobilje per zyrat e APD-së
Nr. Reference REF-01418-07-22-2021
Vlera / Fondi Limit 4 693 494,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 23-07-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-08-2021
Data e mbajtjes se tenderit 03-08-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. "Buna shpk"
2. "SHAGA shpk"
3. "MUCA shpk"
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Muça SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 774 700,00
  Data e shpalljes se fituesit 02-09-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. "Buna shpk", për këto arsye:
  - nuk i përmbush të gjitha kriteret e kërkuara në Dokumentat e Tenderit, për këte arsye AK vendosi të mos e kualifikojë këtë ofertë.
  2. "SHAGA shpk", për këto arsye:
  - nuk i përmbush të gjitha kriteret e kërkuara në Dokumentat e Tenderit, për këte arsye AK vendosi të mos e kualifikojë këtë ofertë.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Muça SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Muça SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Muça SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Muça SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data