Open Procurement Albania

Rikonstruksion i linjes se furnizimit me uje lagja Afrim dhe Bishanak

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Fier
Autoritet Prokurues SHA Ujësjellës Kanalizime Fier
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i linjes se furnizimit me uje lagja Afrim dhe Bishanak
Nr. Reference REF-01608-07-26-2021
Vlera / Fondi Limit 2 930 343,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 27-07-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-08-2021
Data e mbajtjes se tenderit 09-08-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. SHENDELLI SHPK
2. ASI-CO shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SHENDELLI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 479 300,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-08-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2975160
  Data e lidhjes se kontrates 10-09-2021
  Kohezgjatja e kontrates 60 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. ASI-CO shpk, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur dokumentacionin qe verteton se ka bere sigurimin e ofertes
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i lidhjes se kontrates: Nr. 140 datë 20 Shtator 2021
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHENDELLI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHENDELLI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHENDELLI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHENDELLI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data