Open Procurement Albania

Upgrade dhe Mirëmbajtje e Platformës së Matjes Online

Institucioni Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Autoritet Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Objekti i Tenderit Upgrade dhe Mirëmbajtje e Platformës së Matjes Online
Nr. Reference REF-02629-08-11-2021
Vlera / Fondi Limit 27 570 300,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 12-08-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-08-2021
Data e mbajtjes se tenderit 27-08-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “S.A.N” sh.p.k
2. “VALONA KONSTRUKSION” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “S.A.N” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 27 500 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 09-09-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 33000000
  Data e lidhjes se kontrates 23-09-2021
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “VALONA KONSTRUKSION” sh.p.k, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur asnjë dokument të kërkuar në DST, përfshirë ofertën ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini I lidhjes se kontrates: Nr. 146 datë 04 tetor 2021
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data