Open Procurement Albania

Shërbimi i mirëmbajtjes së sistemeve të alarmit e të vëzhgimit, marrjes në rrugë valore të sinjaleve të alarmit, verifikimit dhe reagimi me grup të gatshëm në të gjitha Filialet e Degët dhe shërbimin me GPS/GPRS për automjete e Postës Shqiptare

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Objekti i Tenderit Shërbimi i mirëmbajtjes së sistemeve të alarmit e të vëzhgimit, marrjes në rrugë valore të sinjaleve të alarmit, verifikimit dhe reagimi me grup të gatshëm në të gjitha Filialet e Degët dhe shërbimin me GPS/GPRS për automjete e Postës Shqiptare
Nr. Reference REF-03267-08-19-2021
Vlera / Fondi Limit 51 280 388,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures E hapur, mbi kufirin e lartë monetar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 20-08-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-09-2021
Data e mbajtjes se tenderit 20-09-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “Elektrosek” sh.p.k & ”S.A.S (Special Albania Security)” sh.p.k & “NAZERI - 2000” sh.p.k & “Trezhnjeva” sh.p.k & “Arb-Security” sh.p.k
2. ”Intracom Telecom Albania” sh.a
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “Elektrosek” sh.p.k -”S.A.S (Special Albania Security)” sh.p.k -“NAZERI - 2000” sh.p.k -“Trezhnjeva” sh.p.k -“Arb-Security” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 50 999 999,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-10-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 1 vit
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. ”Intracom Telecom Albania” sh.a, për këto arsye:
  - nuk ka dorëzuar dokumentacion ligjor as ofertë ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Elektrosek” sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Elektrosek” sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Elektrosek” sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Elektrosek” sh.p.k viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “NAZERI - 2000” sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “NAZERI - 2000” sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “NAZERI - 2000” sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “NAZERI - 2000” sh.p.k viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data