Open Procurement Albania

Rehabilitimi elektromekanik i vinçit 2x10 Ton në Bjefin e Poshtëm në Hec Fierzë

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Autoritet Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Objekti i Tenderit Rehabilitimi elektromekanik i vinçit 2x10 Ton në Bjefin e Poshtëm në Hec Fierzë
Nr. Reference REF-06474-09-27-2021
Vlera / Fondi Limit 27 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 28-09-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-10-2021
Data e mbajtjes se tenderit 14-10-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. "Albsafety" shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALBSAFETY
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 26 932 500,00
  Data e shpalljes se fituesit 28-02-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 32319000
  Data e lidhjes se kontrates 04-04-2022
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini I lidhjes së kontratës: Nr. 46 datë 11 Prill 2022
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBSAFETY viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBSAFETY viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBSAFETY viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBSAFETY viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data