Open Procurement Albania

Rikonstruksion kabinash dhe rrjeti TU me kabëll me vetëmbajtje ABC në njollat e papërfunduara në Qytetin e Vlorës.

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Vlore
Autoritet Prokurues Operatori I Sistemit te Shperndarjes (OSSH)
Objekti i Tenderit Rikonstruksion kabinash dhe rrjeti TU me kabëll me vetëmbajtje ABC në njollat e papërfunduara në Qytetin e Vlorës.
Nr. Reference REF-06855-09-30-2021
Vlera / Fondi Limit 118 080 835,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 01-10-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-10-2021
Data e mbajtjes se tenderit 18-10-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 5 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data