Open Procurement Albania

Shërbim Telefoni dhe Internet per 2 vjet

Institucioni Prokurues Autoriteti Portual Durres
Autoritet Prokurues Autoriteti Portual Durrës
Objekti i Tenderit Shërbim Telefoni dhe Internet per 2 vjet
Nr. Reference REF-07021-10-01-2021
Vlera / Fondi Limit 3 072 660,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 04-10-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-10-2021
Data e mbajtjes se tenderit 14-10-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. " Albtelecom" sh.a
2. "Nisatel" sh.p.k
3. Vodafone Alb
4. ATU& Digicom & "ABA Business Center"
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALBTELECOM SHA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 795 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 17-01-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa. Në datën 07.10.2021, shoqëria “ALBtelecom” sh.a ka paraqitur pranë Autoritetit Kontraktor formularin e ankesës nr. 5377 prot date 06.10.201 ne lidhje me dokumentat standarte të tenderit, protokolluar në Autoritetin Portual Durrës me nr. 3322 prot. date 07.10.2021. KPP eshte shprehur me vendim nr. 886/2021 Prot, date 11.11.2021 duke pranuar ankesen e "OE Albtelecom"
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBTELECOM SHA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBTELECOM SHA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBTELECOM SHA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBTELECOM SHA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data