Open Procurement Albania

Blerje pjese nderrimi dhe shpenzime për përmirësimin e ndërfaqes për sistemin CMS - IBM

Institucioni Prokurues ALBCONTROL SH.A ( ish A.N.T.A)
Autoritet Prokurues ALBCONTROL SH.A. ( ish A.N.T.A)
Objekti i Tenderit Blerje pjese nderrimi dhe shpenzime për përmirësimin e ndërfaqes për sistemin CMS - IBM
Nr. Reference REF-09329-10-25-2021
Vlera / Fondi Limit 34 666 666,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 26-10-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-11-2021
Data e mbajtjes se tenderit 10-11-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “Infosoft Systems” sh.p.k
2. “C.C.S.” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INFOSOFT SYSTEMS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 33 473 902,00
  Data e shpalljes se fituesit 12-11-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data