Open Procurement Albania

Blerje Prokate celiku

Institucioni Prokurues Sh.A Albpetrol
Autoritet Prokurues Sh.A Albpetrol
Objekti i Tenderit Blerje Prokate celiku
Nr. Reference REF-10777-11-08-2021
Vlera / Fondi Limit 7 547 500,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 09-11-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-11-2021
Data e mbajtjes se tenderit 19-11-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “SuperStar-WB” shpk
2. “ALEN - CO” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SuperStar-WB
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 6 855 200,00
  Data e shpalljes se fituesit 07-01-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 8226240
  Data e lidhjes se kontrates 07-01-2022
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka paraqitur ankesë operatori “ALEN - CO” shpk dhe ka marrë përgjigje me Vendimin nr. 9849/2 prot, datë 09.12.2021 nga AK dhe Vendimin përfundimtar nr. 1041/2021 prot, datë 29.12.2021 të Komisionit të Prokurimit Publik.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini I lidhjes se kontrates: Nr. 4 datë 17 janar 2022
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data