Open Procurement Albania

Vlerësimi i aseteve dhe detyrimeve të OST sh.a.

Institucioni Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Autoritet Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Objekti i Tenderit Vlerësimi i aseteve dhe detyrimeve të OST sh.a.
Nr. Reference REF-10999-11-10-2021
Vlera / Fondi Limit 1 950 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 11-11-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-11-2021
Data e mbajtjes se tenderit 22-11-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DELOITTE AUDIT ALBANIA -DELOITTE ALBANIA SH.P.K
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2280000
  Data e lidhjes se kontrates 06-01-2022
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini I lidhjes së kontratës Nr. 1 datë 10 Janar 2022
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data