Open Procurement Albania

Ndertim i bazamentit te peshores dhe sistemim i sheshit perreth tij ne stacioni Visoke

Institucioni Prokurues Sh.A Albpetrol
Autoritet Prokurues Sh.A Albpetrol
Objekti i Tenderit Ndertim i bazamentit te peshores dhe sistemim i sheshit perreth tij ne stacioni Visoke
Nr. Reference REF-12131-11-18-2021
Vlera / Fondi Limit 1 199 357,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 19-11-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-12-2021
Data e mbajtjes se tenderit 01-12-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “ASI-2A CO” shpk
2. “SARK” shpk
3. “SHENDELLI” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SHENDELLI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 067 430,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-12-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1280916
  Data e lidhjes se kontrates 21-01-2022
  Kohezgjatja e kontrates 5 jave
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “SARK” shpk, për këto arsye:
  - nuk ka plotësuar saktë kriterin e shtojcës nr. 8, gërma ç), pasi nuk ka plotësuar emrin/ emrat e personit (personave) që veprojnë si anëtar i organit administrativ, drejtori ose mbikëqyrësi, aksioneri ose ortaku, ose që ka fuqi përfaqësuese, vendimmarrëse ose kontrolluese brenda Operatorit Ekonomik, që nuk është i dënuar ose nuk ka qenë i dënuar nga një vendimi i gjykatës i formës së prerë për çdo vepër penale, të përcaktuar në nenin 76/1 të LPP-së.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini I lidhjes së kontratës Nr. 12 datë 31 Janar 2022
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHENDELLI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHENDELLI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHENDELLI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHENDELLI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data