Open Procurement Albania

Blerje Materiale Inerte

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Durres
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrës
Objekti i Tenderit Blerje Materiale Inerte
Nr. Reference REF-12506-11-23-2021
Vlera / Fondi Limit 3 983 366,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 24-11-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-12-2021
Data e mbajtjes se tenderit 06-12-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Kolaudim punimesh per objektin :Punime ne nenstacionin elektrik , punime ne stacionin e pompimit Trush si dhe ndertimi i rrjetit kryesor per furnizimin me uje te pushuesve ne Fshatin Velipoje

  Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Fshat Shkoder
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodër
  Objekti i Tenderit Kolaudim punimesh per objektin :Punime ne nenstacionin elektrik , punime ne stacionin e pompimit Trush si dhe ndertimi i rrjetit kryesor per furnizimin me uje te pushuesve ne Fshatin Velipoje
  Nr. Reference REF-67641-02-14-2017
  Vlera / Fondi Limit 125 964,00
  Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
  Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
  Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
  Data e Njoftimit te Tenderit 14-02-2017
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-02-2017
  Data e mbajtjes se tenderit 15-02-2017
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues M.A.K Studio
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • M.A.K Studio
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7 500,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-02-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per M.A.K Studio viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per M.A.K Studio viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per M.A.K Studio viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per M.A.K Studio viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data