Open Procurement Albania

Blerje vegla pune dhe pajisje

Institucioni Prokurues SHA Ujësjellës Kanalizime Fier
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Objekti i Tenderit Blerje vegla pune dhe pajisje
Nr. Reference REF-67626-02-14-2017
Vlera / Fondi Limit 461 880,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 14-02-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-02-2017
Data e mbajtjes se tenderit 15-02-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues ALTEC SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALTEC SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 360 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-02-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALTEC SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALTEC SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALTEC SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALTEC SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Blerje e matësave të ujit dhe rakorderive plotësuese të tyre për nevajat e shoqërisë.

  Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

  • Mungese konkurrence
  • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

  Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Lushnje
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
  Objekti i Tenderit Blerje e matësave të ujit dhe rakorderive plotësuese të tyre për nevajat e shoqërisë.
  Nr. Reference REF-13277-11-26-2021
  Vlera / Fondi Limit 12 477 930,00
  Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
  Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
  Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
  Data e Njoftimit te Tenderit 01-12-2021
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-12-2021
  Data e mbajtjes se tenderit 21-12-2021
  Nr. i Operatoreve Konkurues 1
  Operatore Konkurues 1. “ALEN – CO” SHPK
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALEN - CO
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 11 932 600,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-02-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALEN - CO viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALEN - CO viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALEN - CO viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALEN - CO viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data