Open Procurement Albania

Sherbimet e permiresimit dhe mirembajtjes se software-ve

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Durres
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrës
Objekti i Tenderit Sherbimet e permiresimit dhe mirembajtjes se software-ve
Nr. Reference REF-14317-12-07-2021
Vlera / Fondi Limit 6 988 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 08-12-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-12-2021
Data e mbajtjes se tenderit 20-12-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. KREATX shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KREATX
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 6 850 020,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-01-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KREATX viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KREATX viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KREATX viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KREATX viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Materiale per makinat

  Institucioni Prokurues SHA Ujësjellës Kanalizime Librazhd
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
  Objekti i Tenderit Materiale per makinat
  Nr. Reference REF-67412-02-13-2017
  Vlera / Fondi Limit 152 500,00
  Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
  Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
  Data e Njoftimit te Tenderit 13-02-2017
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-02-2017
  Data e mbajtjes se tenderit 14-02-2017
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues Ilir Qosja
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Ilir Qosja
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 131 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 14-02-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ilir Qosja viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ilir Qosja viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ilir Qosja viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ilir Qosja viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data