Open Procurement Albania

Saracineske

Institucioni Prokurues SHA Ujësjellës Kanalizime Librazhd
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Objekti i Tenderit Saracineske
Nr. Reference REF-67461-02-13-2017
Vlera / Fondi Limit 58 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 13-02-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-02-2017
Data e mbajtjes se tenderit 14-02-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues SOKOL RROKAJ
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SOKOL ROKAJ
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 54 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 14-02-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SOKOL ROKAJ viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SOKOL ROKAJ viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SOKOL ROKAJ viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SOKOL ROKAJ viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  “Shërbim dhe mirëmbjatje e sistemit te biletarisë”

  Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

  • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
  • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

  Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
  Objekti i Tenderit “Shërbim dhe mirëmbjatje e sistemit te biletarisë”
  Nr. Reference REF-14308-12-07-2021
  Vlera / Fondi Limit 1 982 400,00
  Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
  Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
  Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 09-12-2021
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-12-2021
  Data e mbajtjes se tenderit 20-12-2021
  Nr. i Operatoreve Konkurues 4
  Operatore Konkurues 1. PRIMUS ALBANIA SH.P.K
  2. ”FIRST SH.P.K”
  3. EA solutions
  4. MELLON ALBANIA” sh.p.k
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • EA solutions
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 883 520,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-01-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. PRIMUS ALBANIA SH.P.K, për këto arsye:
  - nuk ka plotësuar piken 2.3 i kapaciteteve teknike për të vërtetuar përvojën e mëparshme të punëve të ngjashme e cila është një nga kushtet kryesore që provon aftësinë e operatorit ekonomik për kryerjen e shërbimit të kërkuar me qëllim krijimin e bindjes tek AK se operatori ekonomik do ta kryejë me sukses objektin proçedurë prokurimi.
  2. ”FIRST SH.P.K”, për këto arsye:
  - nuk ka plotësuar pika 2.3 i kapaciteteve teknike për të vërtetuar përvojën e mëparshme të punëve të ngjashme e cila është një nga kushtet kryesore që provon aftësinë e operatorit ekonomik për kryerjen e shërbimit të kërkuar me qëllim krijimin e bindjes tek AK se operatori ekonomik do ta kryejë me sukses objektin proçedurë prokurimi.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data