Open Procurement Albania

Blerje materiale kancelarie dhe të ngjashme

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Durres
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrës
Objekti i Tenderit Blerje materiale kancelarie dhe të ngjashme
Nr. Reference REF-16775-12-30-2021
Vlera / Fondi Limit 4 850 999,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 31-12-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-01-2022
Data e mbajtjes se tenderit 11-01-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. Librari Dyrrahu
2. Marketing & Distribution
3. IT GJergji Kompjuter shpk
4. InfoSoft Office
5. Adenis Kastrati
Operator Ekonomik Kontraktues
 • InfoSoft Office
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 100 000,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4920000
  Data e lidhjes se kontrates 06-04-2022
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. Librari Dyrrahu, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur vërtetim/deklaratë/autorizim prodhuesi ose të distributorit të autorizuar,për artikullin Letër A4
  2. Adenis Kastrati, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur fotografi/katalog apo fragment katalogu per produktin e kerkuar, Letër A4
  3. IT GJergji Kompjuter shpk, për këto arsye:
  - Operatori ekonomik është përjashtuar nga pjesëmarrja e prokurimit publik , duke filluar nga data 05.03.2022-05.08.2022 me Vendim Nr.16 date 04.03.2022
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i fituesit të kontratës: Nr. 43 datë 4 Prill 2022
  Buletini I lidhjes së kontratës: Nr. 46 datë 11 Prill 2022
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data