Open Procurement Albania

Shërbimi për auditimin ligjor të bilancit dhe pasqyrave financiare për vitin 2021

Institucioni Prokurues Autoriteti Portual Durres
Autoritet Prokurues Autoriteti Portual Durrës
Objekti i Tenderit Shërbimi për auditimin ligjor të bilancit dhe pasqyrave financiare për vitin 2021
Nr. Reference REF-14069-12-06-2021
Vlera / Fondi Limit 2 600 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 07-12-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-12-2021
Data e mbajtjes se tenderit 24-12-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “MAZARS” SHPK
2. “I.L.D-99 AUDIT” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “MAZARS” SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 500 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 05-01-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 45 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data