Open Procurement Albania

Pjese nderrimi per panelet elektrike inverterat dhe radrizatoret

Institucioni Prokurues Termocentrali Vlore sh.a
Autoritet Prokurues Termocentrali Vlore sh.a
Objekti i Tenderit Pjese nderrimi per panelet elektrike inverterat dhe radrizatoret
Nr. Reference REF-17511-01-20-2022
Vlera / Fondi Limit 1 734 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 21-01-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-02-2022
Data e mbajtjes se tenderit 01-02-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 7
Operatore Konkurues 1. FREDI ELECTRONI
2. R E A L
3. GBK
4. KLODI-1
5. NAIM HYSI
6. EDICO GROUP
7. FALCOMX
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “ REAL” shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 490 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 14-02-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1788000
  Data e lidhjes se kontrates 30-03-2022
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. GBK, për këto arsye:
  - eshte terhequr nga oferta.
  2. FREDI ELECTRONI, për këto arsye:
  - nuk ka permbushur kriterin e paraqitjes se skedave teknike katalogeve sipas kushteve te vendosura ne DST.
  3. KLODI-1, për këto arsye:
  - nuk ka permbushur kriterin e paraqitjes se skedave teknike katalogeve sipas kushteve te vendosura ne DST.
  4. NAIM HYSI, për këto arsye:
  - nuk ka permbushur kriterin e paraqitjes se skedave teknike katalogeve sipas kushteve te vendosura ne DST.
  5. EDICO GROUP, për këto arsye:
  - nuk ka permbushur kriterin e paraqitjes se skedave teknike katalogeve sipas kushteve te vendosura ne DST.
  6. FALCOMX, për këto arsye:
  - nuk ka permbushur kriterin e paraqitjes se skedave teknike katalogeve sipas kushteve te vendosura ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini I lidhjes së kontratës: Nr. 43 datë 4 Prill 2022
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data