Open Procurement Albania

Blerje dru zjarri

Institucioni Prokurues Drejtoria e Cerdheve dhe Kopshteve Shkoder
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodër
Objekti i Tenderit Blerje dru zjarri
Nr. Reference REF-19851-02-16-2022
Vlera / Fondi Limit 2 080 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 17-02-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-02-2022
Data e mbajtjes se tenderit 28-02-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues 1. ''Gjergj Buca”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Gjergj Buça
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 080 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 03-03-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates deri me 31.12.2022
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Gjergj Buça viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Gjergj Buça viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Gjergj Buça viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Gjergj Buça viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data