Open Procurement Albania

Blerje karburant

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Malesi e Madhe
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Malësi e Madhe
Objekti i Tenderit Blerje karburant
Nr. Reference REF-19891-02-17-2022
Vlera / Fondi Limit 1 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 18-02-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-02-2022
Data e mbajtjes se tenderit 28-02-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates deri më 31.12.2022
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Blerje Hipoklor Kalciumi dhe Hipoklor Natriumi për nevojat e SHA Ujësjelles Kanalizime Lushnje

  Institucioni Prokurues SHA Ujësjelles Kanalizime Lushnje
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
  Objekti i Tenderit Blerje Hipoklor Kalciumi dhe Hipoklor Natriumi për nevojat e SHA Ujësjelles Kanalizime Lushnje
  Nr. Reference REF-68576-02-21-2017
  Vlera / Fondi Limit 2 280 000,00
  Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
  Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
  Data e Njoftimit te Tenderit 22-02-2017
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-03-2017
  Data e mbajtjes se tenderit 04-03-2017
  Nr. i Operatoreve Konkurues 7
  Operatore Konkurues 2 AT SHPK - W.CENTER SHPK - ALEN-CO SHPK - PAERA SHPK - ATLANTIK 3 SHPK - DIMEX SHPK - MIQESIA SHPK
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • ''2 AT''
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 440 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 09-03-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1728000
  Data e lidhjes se kontrates 18-04-2017
  Kohezgjatja e kontrates Deri me 31-12-2017
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm: 1.ALEN-CO Shpk, Operatori nuk ka paraqitur dokumentacion per: 1. Kontrate te ngjashme 2. Licensa 3D 3. Mjete transporti apo qeramarrje ne shoqeri vendase apo te huaj sipas kerkeses.
  2. PAERA Shpk, Nuk ka paraqitur asnje dokument.
  3.ATLANTIK 3 Shpk, Operatori nuk ka paraqitur dokumentacion per: 1. per mjete trasporti per shperndarjen e kimikateve te rrezikshme 2. kontrate qeraje me shoqeri vendase ose te huaja per transportin e kimikateve.
  4. DIMEX SHPK, Operatori nuk ka paraqitur dokumentacion.
  5. MIQESIA SHPK, Operatori nuk ka paraqitur dokumentacion.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ''2 AT'' viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ''2 AT'' viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ''2 AT'' viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ''2 AT'' viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.15 - DT.18-04-2017
  Lidhja e Kontrates NR.17 - DT.02-05-2017

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data