Open Procurement Albania

Blerje materiale per linjat e ujesjellesit dhe kanalizimeve

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Librazhd
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Objekti i Tenderit Blerje materiale per linjat e ujesjellesit dhe kanalizimeve
Nr. Reference REF-23135-03-25-2022
Vlera / Fondi Limit 3 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 28-03-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-04-2022
Data e mbajtjes se tenderit 07-04-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “Ervin Luzi”
2. “Adenis Kastrati”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERVIN LUZI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 740 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 25-07-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates deri me 31.12.2022
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERVIN LUZI viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERVIN LUZI viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERVIN LUZI viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERVIN LUZI viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data