Open Procurement Albania

Blerje kompjuterash, pajisje dhe licensa

Institucioni Prokurues Autoriteti Portual Durres
Autoritet Prokurues Autoriteti Portual Durrës
Objekti i Tenderit Blerje kompjuterash, pajisje dhe licensa
Nr. Reference REF-23975-04-04-2022
Vlera / Fondi Limit 11 401 340,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 05-04-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-04-2022
Data e mbajtjes se tenderit 21-04-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. ATOM SHPK
2. LUMACOM SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ATOM
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 10 900 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-05-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 11401340
  Data e lidhjes se kontrates 25-05-2022
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. LUMACOM SHPK, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur certifikaten ISO 9001 te kerkuar
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i Lidhjes se Kontrates: Buletini Nr. 76 datë 13 Qershor 2022
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ATOM viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ATOM viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ATOM viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ATOM viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data