Open Procurement Albania

Mirëmbajtje dhe suport për pajisjet e rrjetit të transmetimit të të dhënave dhe atyre të sigurisë

Institucioni Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Autoritet Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Objekti i Tenderit Mirëmbajtje dhe suport për pajisjet e rrjetit të transmetimit të të dhënave dhe atyre të sigurisë
Nr. Reference REF-24349-04-07-2022
Vlera / Fondi Limit 18 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 08-04-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-04-2022
Data e mbajtjes se tenderit 26-04-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “C.C.S” sh.p.k
2. “Infosoft Systems” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • C.C.S. SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 17 267 700,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-05-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 20721240
  Data e lidhjes se kontrates 16-05-2022
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i Lidhjes se Kontrates: Buletini Nr. 67 datë 23 Maj 2022
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.C.S. SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.C.S. SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.C.S. SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.C.S. SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data